Zasvěcený sběratel – úspěšný investor

sber

INVESTOR PRAGUE SHOW:
Zasvěcený sběratel – úspěšný investor

Sběratelství je aristokratická, ale náročná disciplína. Pokud se jí chcete věnovat tak, aby Vám přinášela potěchu a vedle toho také zajímavé finanční zhodnocení, musíte potkat ty správné lidi. Znalce, obchodníky a profesionály, kteří věnují řadu let studiu trhu a artefaktů, které se na něm nabízejí, dokážou odhadnout potenciál sběratelského předmětu a klientům poradit, kterým směrem se při budování kvalitní sbírky ubírat.

Takové lidi nepotkáte v diskusních fórech na internetu a ve většině případů ani ve finančních ústavech, které se starají o zhodnocení Vašich peněz.

Určitě je ale potkáte na Investor Prague Show. Naší ambicí je přivést na jedno místo špičky z různých oblastí alternativních investic, které se týkají sběratelství.

Konference je součástí 21. ročníku mezinárodního veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě a každý rok se jej účastní na 220 vystavovatelů z 35 zemí a téměř 8 000 návštěvníků.

Spolu s registrací na konferenci získáváte také bezplatný vstup na veletrh Sběratel a všechny jeho doprovodné akce.

Termín: 8. září 2018
Místo konání: výstaviště PVA EXPO PRAHA
Časový harmonogram: 11:00 – 16:00 hod.

PROGRAM

Výtvarné umění

Mince a medaile

Bankovky

Filatelie

Vinylové desky a hudební memorabilie

Nože

Motocykly

Konkrétní témata přednášek doplníme v průběhu jara, mějte prosím trpělivost, snažíme se sladit časové plány předních odborníků z oboru. Pokud se zaregistrujete už nyní, budeme Vás o přidaných tématech průběžně informovat.

REGISTRACE NA KONFERENCI

PARTNEŘI AKCE

Scroll to top