Vstupné a jak se zúčastnit

Vítejte na Investor Prague Show, unikátní akci věnované investicím do různých forem sběratelství jako jsou auto a moto veteráni, umění, starožitnosti, prémiová filatelie a numismatika, drahé kameny, ale třeba také hodinky, vinylové desky nebo investiční alkohol.

Investor Prague Show proběhne 7. září v hotelu International v Praze a skládá se z konference, expa, seminářů a večerní numismatické aukce.

Investor Prague Show se účastní špičkové firmy z České republiky i ze zahraničí, vedle České mincovny, největšího německého obchodníka s mincemi firmy Künker, investičního veteránského fondu Engine Fund nebo Asociace starožitníků např. aukční dům Heritage Auctions z USA, který dražil osobní sbírku artefaktů herce Sylvestera Stalloneho z jeho filmů.

Návštěvníci pak budou mít rovněž možnost vidět v premiéře první českou investiční minci Český lev ve zlaté jednokilogramové variantě v ceně více než milion korun, investiční láhev whisky Chivas Regal Icon za 80 000 Kč nebo získat informace o chystané dražbě nejvzácnější československé známky „žilkované čtyřkoruny“ s převráceným přetiskem POŠTA ČESKOSLOVENSKÁ 1919 s odhadní cenou 5.000.000 Kč. Mezi sběratelské rarity určitě patří také investiční nůž – tzv. „kudlička – rybička“ za 191 000 Kč.

Plus můžete zdarma navštívit některý ze seminářů, které se budou věnovat sběratelství vinylových desek, investičním mincím nebo nové globální burze s uměním Artstaq nebo padělatelství, kterému by měl udělat přítrž český start up One Prove, který slibuje odhalení padělků pomocí jednoho kliku na mobilu.

Přijďte načerpat informace a inspiraci, jen na Investor Prague Show najdete vše o investicích do sběratelských komodit na jednom místě. Každý návštěvník navíc obdrží obsáhlý katalog s rozhovory s předními experty na různé oblasti sběratelství.

Vstup na Investor Prague Show je po registraci zdarma.

Registrujte se právě teď!

 

Otevírací hodiny

  • konference: 11:00 – 18:00 hod.
  • expo: 11:00 – 18:00 hod.
  • aukce: 10:00 – 15:00 hod. předaukční prohlídka, 17:00 hod. – začátek aukce

 

Chci se podívat na expo Investor Prague Show

Vstupné na expo je po registraci zdarma.

Se vstupenkou můžete také zdarma navštívit mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná bezprostředně po Investor Prague Show ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

 

Chci jít na některý z doprovodných seminářů

Účast na doprovodných seminářích není zvlášť zpoplatněna, pouze se musíte registrovat, abychom Vám mohli zajistit místo v sále (počet míst je omezen). Vstupenka současně platí i na Expo, které veletrh provází.

Se vstupenkou můžete také zdarma navštívit mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná bezprostředně po Investor Prague Show ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

 

 

 

Chci navštívit konferenci „Zasvěcený sběratel = Úspěšný investor“

Celodenní účast na konferenci „Zasvěcený sběratel = Úspěšný investor“ stojí  1.000 Kč.

Vstupenka zahrnuje vstup na konferenci a doprovodné expo.

Platí také na mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná bezprostředně po Investor Prague Show ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

Pro účastníky konference je připraveno zdarma lehké občerstvení a materiály, které se váží k probíraným tématům.

 

 

Chci opravdu něco výjimečného

VIP servis v podobě zlaté vstupenky stojí 1 500 Kč. Ano, vstupenky mají opravdu zlatou barvu a budou vytištěny na speciální materiál a zcela jistě z nich jednou bude vyhledávaná sběratelská rarita. Se zlatou vstupenkou může její majitel navštívit konferenci, semináře, expo a také Relax Lounge s občerstvením, reprezentativním výběrem alko a nealko nápojů, kávou a příjemnou obsluhou. VIP zlatou vstupenku lze objednat pouze e-mailem.

 

Chci se osobně zúčastnit numismatické aukce Antium Aurum

Ke vstupu na aukci, která začíná v 17:00 hod., nepotřebujete žádnou vstupenku. Přijďte do hotelu a ve foyer se Vás ujmou naše hostesky.

Chci se zúčastnit numismatické aukce Antium Aurum on – line

Registrujte se na webových stránkách společnosti Antium Aurum. Po zaslání potvrzovacích údajů jste přihlášeni a můžete začít dražit.
www.antiumaurum.cz