Vstupné a jak se zúčastnit

Chci navštívit konferenci „Zasvěcený sběratel = Úspěšný investor“

Celodenní účast na konferenci „Zasvěcený sběratel = Úspěšný investor“ stojí  1.000 Kč.

Vstupenka zahrnuje vstup na konferenci a doprovodné expo.

Platí také na mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná bezprostředně po Investor Prague Show ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

Pro účastníky konference je připraveno zdarma lehké občerstvení a materiály, které se váží k probíraným tématům.

Online vstupenky

 

Chci se podívat na expo, které Investor Prague Show provází

Vstupné na doprovodné expo stojí 200 Kč. Výtěžek ze vstupného, poté co z něj odvedeme daň státu, provizi Ticketstreamu a poplatek městské části, věnujeme na dobročinné účely.

Vstupenka Vás také opravňuje k účasti na doprovodných seminářích. Pokud na nich chcete mít místo jisté, pošlete nám mail na seminare@sberatel.info. Napište do něj, prosím, na který seminář chcete dorazit a číslo Vaší vstupenky z Ticketstreamu.

Se vstupenkou můžete také zdarma navštívit mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná bezprostředně po Investor Prague Show ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

Online vstupenky

 

Chci jít na některý z doprovodných seminářů

Účast na doprovodných seminářích není zvlášť zpoplatněna, pouze si musíte zakoupit platnou vstupenku na Investor Prague Show.

Pokud na nich chcete mít místo jisté, pošlete nám mail na seminare@sberatel.info. Napište do něj, prosím, na který seminář chcete dorazit a číslo Vaší vstupenky z Ticketstreamu.

Se vstupenkou můžete také navštívit expo, jež Investor Prague Show provází a mezinárodní veletrh Sběratel, který se koná ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha.

Online vstupenky

 

Chci opravdu něco výjimečného

VIP servis v podobě zlaté vstupenky stojí 1 500 Kč. Ano, vstupenky mají opravdu zlatou barvu a budou vytištěny na speciální materiál a zcela jistě z nich jednou bude vyhledávaná sběratelská rarita. Se zlatou vstupenkou může její majitel navštívit konferenci (pokud se registruje do 31. 7., abychom mu mohli garantovat místo v sále), semináře, expo a také Relax Lounge s občerstvením, reprezentativním výběrem alko a nealko nápojů, kávou a příjemnou obsluhou. VIP zlatou vstupenku lze objednat pouze e-mailem na jirasek.jindrich@sberatel.info nebo na telefonu 602 236 557.

 

Chci se osobně zúčastnit numismatické aukce Antium Aurum

Ke vstupu na aukci, která začíná v 17:00 hod., nepotřebujete žádnou vstupenku. Přijďte do hotelu a ve foyer se Vás ujmou naše hostesky.

 

Chci se zúčastnit numismatické aukce Antium Aurum on – line

Registrujte se na webových stránkách společnosti Antium Aurum. Po zaslání potvrzovacích údajů jste přihlášeni a můžete začít dražit.
www.antiumaurum.cz