Jak mohu vystavovat

Reprezentativní expozice

Objednejte si reprezentativní výstavní expozici, které bude dominovat Vaše logo nebo Vámi zvolený motiv na stěně. Expozici si můžete vybavit podle vlastní úvahy různými typy vitrín, k dispozici jsou také přídavné pulty, stojany na prospekty a trezory.

Salonek pro prezentaci pro úzkou skupinu posluchačů

Hotel International disponuje osmi luxusními salónky Oldřich, Ctirad, Šárka, Krok, Teta, Kazi, Jitka a Břetislav ve velikosti od 27 do 43 m². Salónek si můžete pronajmout na jednu hodinu nebo na půl dne, doobjednat lze catering, tlumočení z cizích jazyků nebo techniku pro promítání. Napište nám Vaši představu a my Vám ji obratem naceníme (kontakt: jirasek.jindrich@sberatel.info).

Hotelový pokoj pro B2B jednání

Část hotelových pokojů v nejvyšší kategorii je rezervována pro naše vystavovatele, kteří by je chtěli využít pro nerušená B2B jednání. Pokoj lze objednat na celý den jako dočasný pop up showroom místo expozice v hotelové hale, nebo pouze na určený časový úsek. Dejte nám vědět, jaká by byla Vaše představa a my Vám obratem připravíme finanční kalkulaci (kontakt: jirasek.jindrich@sberatel.info).

 

REPREZENTATIVNÍ EXPOZICE

  • – velikost plochy 9 m² – 2 nebo 3 strany otevřeny
    – potisk na zadní stěně dle vašeho přání
    – černý koberec
    – pult
    – stůl a 4 židle

 

Cena: 35.000,- Kč bez DPH