Co Vám účast přinese

Sběratelství je aristokratická, ale náročná disciplína. Pokud se jí chcete věnovat tak, aby Vám přinášela potěchu a vedle toho také zajímavé finanční zhodnocení, musíte potkat ty správné lidi. Znalce, obchodníky a profesionály, kteří věnují řadu let studiu trhu a artefaktů, které se na něm nabízejí, dokážou odhadnout potenciál sběratelského předmětu a klientům poradit, kterým směrem se při budování kvalitní sbírky ubírat.

Takové lidi nepotkáte v diskusních fórech na internetu a ve většině případů ani ve finančních ústavech, které se starají o zhodnocení Vašich peněz.

Určitě je ale potkáte na Investor Prague Show. Naší ambicí je přivést na jedno místo špičky z různých oblastí alternativních investic, které se týkají sběratelství. Dvacet let organizujeme veletrh Sběratel, který je určen především široké sběratelské veřejnosti, takže dobře víme, koho na trhu oslovit.

V komorním prostředí Investor Prague Show nepotkáte davy „sběratelů propisek“, ale návštěvníky, kteří chtějí diverzifikovat své investiční portfolio a současně se začít věnovat hobby, jež může přinášet radost a zisk několika dalším generacím jejich rodiny.

Každý návštěvník dostane ke vstupence sběratelské číslo magazínu Sběratel & Investor, který přináší příběhy sbírek z celého světa a tipy na zajímavé sběratelské investic

Vaše vstupenka na Investor Prague Show platí také na vstup na veletrh Sběratel. Největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě proběhne v pátek 8. a v sobotu 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.